Náš příběh

Náš příběh se začal v roce 2009, kdy jsem jako zakladatelka společnosti GRADEO s.r.o. úspěšně dokončila výstavbu dvou vilek v Praze 9 Vysočanech ve vilové čtvrti Krocínka. Při jejich realizaci jsem nabyla cenné zkušenosti s řízením projektu od výběru pozemku, výběru vhodného architekta, jednáním s úřady, osobním dozorování staveb až po jednání s klienty, kterým jsem dům prodala a pomohla jim dům zařídit podle jejich představ ve spolupráci s interiérovým designérem. Na vše jsem osobně dohlížela do doby předání klíčů klientům k jejich nastěhování.

Tyto stavební a designérské zkušenosti jsem se rozhodla zúročit založením developerské společnosti GRADEO s.r.o..

V nově chystaných projektech pod hlavičkou GRADEO s.r.o. se snažím o vyjímečnou nadčasovou architekturu v atraktivních lokalitách, které si osobně vybírám. Ráda používám přírodní materiály a technologie s dokonalou funkčností. Kladu zvláštní důraz na dodržení detailů při výstavbě, při níž k dotčené přírodě přistupuji šetrně a ekologicky. Upřednostňuji otevřený a férový přístup k lidem. Máte se na co těšit. Sledujte naše stránky.

Iveta Blížilová, majitelka a zakladatelka společnosti

 

 

© 2023 - Gradeo s.r.o.

Tyto internetové stránky používají soubory cookie k analýze návštěvnosti. Pokračováním v prohlížení těchto webových stránek souhlasíte s použitím cookies. Více informací zde.