Projekty


Vila ORCHIDEA

Skryté kouzlo v lůně přírody
Sníte o exkluzivním bydlení v přírodě? S městem na dosah? Seznamte se s novým projektem jedinečné rodinné vily ORCHIDEA, kde se snoubí smysl pro krásu, pohodlí i realitu dnešního světa. Zveme Vás do Vonoklas v chráněné krajinné oblasti „Český kras“ a zároveň v blízkosti Prahy. Můžete si tak dopřát zdravý životní styl, pohodlný domov, ale i kulturu, zábavu a tep velkoměsta.

více »

Vily KrocínkaPozemek s vilkami se nachází ve vyjímečné prvorepublikové vilové čtvrti Krocínka v pražských Vysočanech, kterou osídlovali významní lidé elektro-strojírenského průmyslu z nedaleké továrny Kolben a spol. v pozdějších letech známé jako ČKD. Zadání pro architekta bylo na volném pozemku navrhnout 2 vilky v nadčasovém moderním pojetí, které by vhodně zapadly do okolní zástavby a elegantně uzavřely dvě uliční řady.
více »

Rekreační domy Harmonie

Připravujeme pro vás bydlení uprostřed takové malé oázy harmonie 40minut od Prahy odkud se dostanete příjemnou jízdou autem podél řeky Vltavy. Už samotná cesta kolem vody, mezi úrodnými lány polí s přilehlými lesy vás příjemně naladí. Začnete se těšit na vše, co na vás čeká v naší oáze harmonie a máte v plánu si to užít. Místní okolí vás bude vábit k cyklistice, běhání, jízdě na koni nebo na golf a v létě jistě rádi využijete možnosti vodních sportů včetně jachtingu.

více »

WELLNESS&SPA OÁZA HARMONIE

Nedaleko Slapské vodní nádrže a rekreační oblasti Živohošť uprostřed rozvlněné lesní přírody kousek za Prahou pro vás připravujeme malou Oázu Harmonie těla a duše. Malou svou velikostí zato velkou svojí účinností.

více »

Polyfunkční bytový dům Praha-Holešovice

Podrobnosti k projektu již brzy.

více »

© 2024 - Gradeo s.r.o.

Tyto internetové stránky používají soubory cookie k analýze návštěvnosti. Pokračováním v prohlížení těchto webových stránek souhlasíte s použitím cookies. Více informací zde.