O nás

Jsme developerská společnost, která neustále sleduje trendy v architektuře, interiérovém i zahradním designu u nás a ve světě.

Architektura, interiérový design a zdravý životní styl nás velmi baví. Zaměřujeme se především na ojedinělost lokality, kterou si pečlivě vybíráme. Při výběru lokality dbáme na zdravé a atraktivní okolní prostředí. Vymýšlíme nejvhodnější využití pozemku, do kterého se vždy snažíme vnést nové a neotřelé nápady. Naši spolupracující partneři se řadí mezi špičku ve svém oboru a odvádějí jen tu nejlepší práci nevyjímaje svých produktů.

Naším cílem je dotáhnout naše vize do zdárného konce až ke spokojenému novému majiteli, který se do našich projektů ze srdce nadchne. Pak už je to vzájemný otevřený dialog, kterým spolu dotvoříme dílo klientovi na míru podle jeho přání s odborným vedením spolupracujícího architekta.

Toužíte-li po reprezentativním zdravém bydlení s atmosférou moderního a útulného domova, jste u nás na správné adrese. Neváhejte nás kontaktovat. Rádi se vám budeme plně věnovat.

Pokud vás zajímá více o začátcích společnosti, přečtěte si náš příběh.

 

Naše motto:

“Představivost je důležitější než vědomosti.”

Albert Einstein

 

© 2024 - Gradeo s.r.o.

Tyto internetové stránky používají soubory cookie k analýze návštěvnosti. Pokračováním v prohlížení těchto webových stránek souhlasíte s použitím cookies. Více informací zde.