Vila ORCHIDEA

« zpět

 

Stavba povolena

Lokalita

Sníte o exkluzivním bydlení v přírodě? S městem na dosah? Seznamte se s novým projektem jedinečné rodinné vily ORCHIDEA, kde se snoubí smysl pro krásu, pohodlí i realitu dnešního světa. Zveme Vás do Vonoklas v chráněné krajinné oblasti „Český kras“ a zároveň v blízkosti Prahy. Můžete si tak dopřát zdravý životní styl, pohodlný domov, ale i kulturu, zábavu a tep velkoměsta.

Příjezdová cesta do malebné obce Vonoklasy v okrese Praha-západ s jen cca 550 obyvateli vás dovede až na samý konec zástavby, která vznikla na svažité louce na přelomu tisíciletí. Tato nová plocha v územním plánu nazvaná “Experimentální zóna” je určená výhradně k exkluzivní individuální výstavbě asi 25 rodinný domů a vil, kde jednotlivé stavební pozemky mají výměru 1000-4000m2. Velké pozemky dodávají domům vzdušnost a jejich majitelům pocit svobody a sounáležitosti s okolní přírodou. Je to vyjímečné řešení územního plánu, kterým se obec může pyšnit a vedení obce si tento komfort hodlá zachovat i dále do budoucna.

Obec Vonoklasy je obklopena na lesy bohatou krajinou CHKO Český Kras přibližně 24km jihozápadně od centra Prahy. Místo je ideálním výchozím bodem za krásnými výlety do CHKO Český Kras a CHKO Křivoklátsko, do hlavního města Prahy nebo jen tak k pasivnímu odpočinku.

Krásná okolní příroda láká k různým aktivitám a záleží jen na vás, co je vašemu naturelu nejbližší. Vášniví golfisté mají odtud na dosah prémiová golfová hřiště jakými jsou Albatross nebo Karlštejn ale i jiná další a stejně tak je v dosahu dostihové závodiště Velká Chuchle s více jak 120 dostihy ve své sezóně. Na své si příjdou také obdivovatelé historických památek, kterých je v okolí nespočet.

Zmapované turistické trasy můžete objevovat jak na kole, pěšky nebo v běhu. V místních lesích jste v houbařském ráji. V nedalekých Černošicích si můžete zahrát tenis, squash nebo si jen zacvičit v posilovně a ostatní veškerá občanská vybavenost se postará o to, aby jste se zde cítili komfortně. A mnoho mnoho dalšího v přilehlých obcích. Upřímně řečeno, zapomenete na Prahu ;-)

Zveme Vás k návštěvě samostatné prezentace Vily ORCHIDEA www.kekrasnestrani.cz

Turistické cíle:

  • Hl.m.Praha
    Pražský hrad, Karlův most, Staroměstské nám., Národní divadlo, Národní Muzeum, Vyšehrad, Petřín, ZOO, Müllerova vila, a další
  • Hrady a zámky v okolí:
    Karlštejn, Křivoklát, Žebrák, Točník, Mníšek pod Brdy (zámek), Dobříš (zámek)
  • Ostatní cíle:
    Koněpruské jeskyně, lomy Velká a Malá Amerika, Bubovické vodopády u Karlštejna, Choteč (Mlýn u Veselých - funkční vodní mlýn ze 17.stol.), Beroun (Muzeum Českého Krasu, Medvedárium, rozhledna Děd), Hornický skanzen Solvayovy lomy, Svatý Jan pod Skalou (benedýnský klášter), Chrustenice (Důlní expozice Chrustenická šachta), Nový Knín (Muzeum zlata), přehrada Slapy (koupání a jachting)

Lokalita Ke krásné stráni

Vizualizace exteriéru

Vizualizace interiéru

© 2023 - Gradeo s.r.o.

Tyto internetové stránky používají soubory cookie k analýze návštěvnosti. Pokračováním v prohlížení těchto webových stránek souhlasíte s použitím cookies. Více informací zde.